Skip to main content

Home/ A su arıtma/ Contents contributed and discussions participated by Cafer Ova

Contents contributed and discussions participated by Cafer Ova

Cafer Ova

Friendfeed - Su Arıtma - 0 views

 •  
  Su Arıtma Nedir? Su arıtma, günümüz teknolojisini kullanarak ev ve iş yerlerinde musluklardan akan suyu içilebilir hale getirmek için kullanılan sistemler.
Cafer Ova

Su Arıtma Cihazı (asuaritmacihazi) on Twitter - 0 views

 •  
  The latest from Su Arıtma Cihazı (@asuaritmacihazi). http://t.co/sGPsNAf7lJ su arıtma ev tipi su arıtma cihazı servisi filtre fiyatları reverse osmosis toptan arıtma cihazları filtre servis su arıtma bayilik. istanbul
Cafer Ova

Avcılar su arıtma - 0 views

 •  
  Avcılar su arıtma. Su arıtma cihazı bayilik ev tipi su arıtma cihazı fiyatı servisi satış filtre değişim toptan satış.
Cafer Ova

Su arıtma - Google+ - 0 views

 •  
  Su arıtma - http://www.su-aritma-cihazi.net Su arıtma ev tipi su arıtma cihazı servisi filtre fiyatları ev su arıtma reverse osmosis tezgahaltı toptan su arıtma cihazları musluk membran tank filtre yedek parça
Cafer Ova

A su arıtma | LinkedIn - 0 views

 •  
  Su Arıtma Nedir? Su arıtma, günümüz teknolojisini kullanarak ev ve iş yerlerinde musluklardan akan suyu içilebilir hale getirmek için kullanılan sistemler.
Cafer Ova

Su arıtma ev tipi su arıtma cihazı servisi filtre fiyatları - 0 views

 •  
  Ev su arıtma reverse osmosis tezgahaltı toptan su arıtma cihazları musluk membran tank filtre yedek parça satış servis değişim su arıtma bayilik hizmetleri.
Cafer Ova

Faaliyetlerimiz - 1 views

su arıtma su arıtma cihazı su arıtma cihazları arıtma cihazı arıtma cihazları
 • Cafer Ova
   
  Faaliyet Alanlarımız

  Kullanma suyu arıtma sistemleri
  İçme suyu arıtma sistemleri
  Yüzme havuzu arıtma ve ekipmanları
  Danışmanlık hizmetleri
  Teknik servis yedek parça
  Proje mühendislik hizmetleri
  Paket arıtma
  Atık su arıtma
  Filtrasyon sistemleri
  Su yumuşatma
  Reverse osmosis sistemler
  Ultrafiltrasyon
  Dezenfeksiyon
  Su arıtma kimyasalları
  Su arıtma yedek malzemeleri
 • Cafer Ova
   
  Son yıllarda gelişen teknoloji ile su arıtma cihazları fazlasıyla ilerlemiş durumda.Durum böyle olunca bu cihazları kullanma isteği arttığı gibi mecburiyet doğurmaktadır.Çünkü bu cihazlar unesco ve nasa tarafından önerilmektedir.Son günlerde çıkan haberler sonucunda sularımızın ne kadar kirli olduğu resmi kayıtlar ve araştırmalar sonucunda ortaya çıkmaktadır.

  Damacana firmalarına olan güvenimizde devletimizin yapmış olduğu araştırmalar sonucunda suların ne kadar sağlıksız olduğu hatta insan ve hayvan dışkısı ortaya çıktığı kanıtlanmıştır.Bu durum söz konusu olunca insanların damacanaya olan güveni yok olmuştur.Arıtma sistemleri teknolojisi ile bu durum söz konusu olmaktan çıkmaya başlamıştır.Çünkü bu sistemler suyu en iyi şekilde arıtarak daha sağlıklı suların elde edilmesini sağlamaktadır.

  Eğer sizlerde su arıtma sistemi satın almak isterseniz tek yapmanız gereken aşağıda telefon ve web adresimiz aracılığıyla bizimle iletişime geçerek sizler için en uygun cihazı satın alabilirsiniz.
Cafer Ova

Reverse osmosis su arıtma - 1 views

su arıtma cihazı cihazları
 • Cafer Ova
   
  Dünyada yaygın olarak içme suyu üretiminde terz osmoz (reverse osmosis) sistem kullanılır. Riski en az ve kesin sonuç vermesi dolayısı ile dünyadaki en yaygın kullanılan su arıtma tekniğidir. Reverse osmosis sistem genel olarak 5 aşamalı olup ancak isteğe bağlı olarak da vede sudaki yoğunlu bağlı olarak da evsel ozmozlarda 6 aşama 7 aşama kullanılabilmektedir. Yine bahsedilen nedenlerden dolayı 4 aşama yada 3 aşama da kullanılabilir. Genel olarak ? kesin sonuç verir. Hiçbir risk taşımaz.
 • Cafer Ova
   
  Su arıtma cihazlarının sağlık yönünden faydaları

  Öncelikle Suda bulunabilecek zararlı maddelerin tamamını arıtmasından dolayı size en sağlıklı içme suyunu sağlar. Nitekim hangi şartlarda doldurulduğu ve hangi aşamalardan geçerek evinize gelen damacana sularının içilme zorunluluğundan kurtarır. Ve içerdiği düşük potasyum ve sodyum oranıyla yüksek tansiyon hastaları için idealdir. Hızlı emilmeyi sağlayarak böbrek ve bağırsağa daha az iş bırakır.
  Kanda dolaşım hızı diğer sulara göre çok daha hızlıdır, vücuda dinçlik verir.
  Hücrelerden zararlı karışımların atılmasını kolaylaştırır. Herhangi bir mikro-organizma bulunması riski yoktur. Arsenik, nitrat, kurşun, cıva, asbest ve bunun gibi zararlı karışımlar da içermez. Çok az miktarda kalsiyum ve magnezyum iyonları içerir.
Cafer Ova

Ev Su Aritma - 1 views

su arıtma su arıtma cihazı su arıtma cihazları arıtma cihazı arıtma cihazları
started by Cafer Ova on 25 Jun 14 no follow-up yet
 • Cafer Ova
   
  Suların kalitesinde oluşan bozulmaları veya yayın organlarındaki yayınları fırsat bilen ticari kuruluşlar evsel su arıtım sistemlerini pazarlamaya çalışmaktadırlar. Evsel su arıtım cihazları değişik yöntemler kullanarak arıtım yapan cihazların genel adıdır. Mekanik filtreli sistemler, kimyasal sistemler, yumuşatıcı cihazlar, anyon değiştiriciler, ultraviyole ışın kullanarak dezenfekte ediciler, ters ozmoz sistemiyle arıtım sağlayanlar, ozonlayıcılar, klorlayanlar vb. birçok yöntem kullanılabilmektedir. Bütün bu yöntemlerin hepsi aynı isimle (evsel su arıtım cihazları) ifade edilse de farklı etkileri, avantaj ve dezavantajları yanında, farklı düzeyde zararları ve faydaları olduğu açıkça bilinmektedir. Dolayısıyla bütün arıtım cihazlarının hepsi için geçerli olan bir yargıda bulunmak mümkün değildir. Ancak, hangi arıtım sistemi kullanılırsa kullanılsın;

  Tek bir arıtım sisteminin suyla ilgili sorunların tamamını çözemeyeceği bilinmelidir,
  Her bir sistemin diğerlerine göre olumlu yönleri olduğu gibi olumsuz yönleri vardır,
  Bu sistemlerin hepsi mutlaka bakım, izleme ve temizleme gerektirmektedir,
  Arıtılacak suyun özelliğini bilmeden arıtım cihazı seçilmemedir.
1 - 9 of 9
Showing 20 items per page