Skip to main content

Home/ A su arıtma/ Reverse osmosis su arıtma
Cafer Ova

Reverse osmosis su arıtma - 1 views

su arıtma cihazı cihazları

started by Cafer Ova on 25 Jun 14
 • Cafer Ova
   
  Dünyada yaygın olarak içme suyu üretiminde terz osmoz (reverse osmosis) sistem kullanılır. Riski en az ve kesin sonuç vermesi dolayısı ile dünyadaki en yaygın kullanılan su arıtma tekniğidir. Reverse osmosis sistem genel olarak 5 aşamalı olup ancak isteğe bağlı olarak da vede sudaki yoğunlu bağlı olarak da evsel ozmozlarda 6 aşama 7 aşama kullanılabilmektedir. Yine bahsedilen nedenlerden dolayı 4 aşama yada 3 aşama da kullanılabilir. Genel olarak ? kesin sonuç verir. Hiçbir risk taşımaz.
 • Cafer Ova
   
  Su arıtma cihazlarının sağlık yönünden faydaları

  Öncelikle Suda bulunabilecek zararlı maddelerin tamamını arıtmasından dolayı size en sağlıklı içme suyunu sağlar. Nitekim hangi şartlarda doldurulduğu ve hangi aşamalardan geçerek evinize gelen damacana sularının içilme zorunluluğundan kurtarır. Ve içerdiği düşük potasyum ve sodyum oranıyla yüksek tansiyon hastaları için idealdir. Hızlı emilmeyi sağlayarak böbrek ve bağırsağa daha az iş bırakır.
  Kanda dolaşım hızı diğer sulara göre çok daha hızlıdır, vücuda dinçlik verir.
  Hücrelerden zararlı karışımların atılmasını kolaylaştırır. Herhangi bir mikro-organizma bulunması riski yoktur. Arsenik, nitrat, kurşun, cıva, asbest ve bunun gibi zararlı karışımlar da içermez. Çok az miktarda kalsiyum ve magnezyum iyonları içerir.

To Top

Start a New Topic » « Back to the A su arıtma group