Skip to main content

Home/ Groups/ Proforientator.info – Обирай свою професію правильно!
rdanilenko20

Про сервіс - 0 views

 •  
  Proforientator.info - це безоплатна допомога у виборі професії! Колекція електронних освітніх ресурсів профорієнтаційної тематики створена в рамках наукового дослідження Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України "Методологія проектування мережі ресурсних центрів дистанційної освіти загальноосвітніх навчальних закладів" (ДР 0112U000279) у співпраці з Чернігівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського.
rdanilenko20

Авіадиспетчер - 0 views

 •  
  Авіадиспетчер - фахівець, що здійснює управління повітряним рухом. Авіадиспетчери надають екіпажу інформацію про політ, запас палива, приймають рішення в умовах жорсткого ліміту часу, планують програму польотів. Його головна функція - забезпечення безпечного, регулярного і впорядкованого руху повітряних судів у межах зон його відповідальності.
rdanilenko20

PR-МЕНЕДЖЕР - 0 views

 •  
  Менеджер із зв'язків з громадськістю (так розшифровується термін PR - Public Relations) - спеціаліст, що займається формуванням і підтримкою позитивної громадської думки про компанію, персону (людину), продукт (товар), подію. PR-менеджери працюють як у спеціалізованих агентствах (у випадках, коли компанія замовляє таку послугу, як PR-супровід), так і в компаніях (корпоративний або внутрішній PR-менеджер).
rdanilenko20

MICE-менеджер, або Менеджер з ділового туризму - 0 views

 •  
  Приблизно до 1992 року можна віднести утворення перших туристичних агентств, що надають послуги з організації відряджень для корпоративних клієнтів. Послуги ці передбачають, що агентство забезпечує авіа- та залізничні квитки, оформляє візи, бронює готелі й трансфер.
svetlanadinka

Профорієнтаційна робота в школі - 2 views

 •  
  методичні рекомендації класному керівнику, вчителю-предметнику, бібліотекарю, соціальному педагогу, шкільному психологу, медичним працівникам
 •  
  методичні рекомендації класному керівнику, вчителю-предметнику, бібліотекарю, соціальному педагогу, шкільному психологу, медичним працівникам
svetlanadinka

Профорієнтаційна робота в школі. - 1 views

 •  
  Професійна діагностика - система психологічного вивчення особистості з метою виявлення її професійно значущих властивостей і якостей. Для деяких спеціальностей вона є неминучою, ігнорування пов'язане з ризиком непридатності особистості.
 •  
  Профорієнтаційна робота в школі.
svetlanadinka

Електрозварювальник - 0 views

 •  
  Електрозварювальник, умови праці, особисті якості, галузі застосування.
svetlanadinka

Енергоменеджер - 0 views

 •  
  Професія енергоменеджер, його роль та місце в системі управління виробництвом та організацією взагалі
ihorkhomenko

Вчитель - 3 views

 •  
  Опис професії вчитель
ihorkhomenko

BTL-менеджер - 0 views

 •  
  BTL у наші дні можна назвати цивілізованим. Це вже не тільки програми маркетингових відділів, завдання яких привернути увагу креативною обгорткою. Сьогодні 50% робочого часу серйозне BTL-Агентство приділяє розумінню й пошуку нових шляхів продажів, роздрібним точкам продажу, будь-яким торговельним каналам: від кінотеатру до студентського кафе.
 •  
  Опис професії
ihorkhomenko

Професійна орієнтація - 1 views

 •  
  Проте виявилось, що на практиці такий шлях часто не дає бажаних результатів. Адже коли поради і навіть вимоги профорієнтатора починав виконувати конкретний випускник з власними поглядами, певним досвідом, унікальним набором індивідуальних властивостей, прогнозованого позитивного результату досягти неможливо.
1 - 20 of 186 Next › Last »
Showing 20 items per page