Skip to main content

Home/ Proforientator.info – Обирай свою професію правильно!/ Contents contributed and discussions participated by nnatalia

Contents contributed and discussions participated by nnatalia

nnatalia

Професія програміста - опис - 1 views

  •  
    Професія - програміст. Що таке - бути програмістом. Чому бути програмістом круто. Недоліки професії програміста. Погляд зсередини. Щороку тисячі випускників йдуть вчитися "на програміста". У розумінні вчорашніх школярів, бути програмістом - означає не запорошену роботу в крутому офісі і багато грошей, престиж (крута машина, дівчата в ній, і звичайно ж, черга з інвесторів, яка прямо жадає вкласти свої гроші у ваш крутий стартап, - лаври Дурова і Цукенберга молоді спокою не дають).
nnatalia

ІТ Освіта - ІТ-Профорієнтація - 1 views

  •  
    Проект створено на виконання Державної цільової програми впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в загальноосвітні навчальні заклади "Сто відсотків", затвердженої постановою Кабінету Міністрів України, та з метою здійснення практичних кроків з реалізації державної політики з підготовки кваліфікованих ІТ-фахівців, враховуючи світові тенденції щодо створення сучасних інноваційних середовищ.
nnatalia

Профорієнтаційна робота в школі. - 1 views

  •  
    Професійна діагностика - система психологічного вивчення особистості з метою виявлення її професійно значущих властивостей і якостей. Для деяких спеціальностей вона є неминучою, ігнорування пов'язане з ризиком непридатності особистості.
1 - 3 of 3
Showing 20 items per page