Skip to main content

Home/ Groups/ Proforientator.info – Обирай свою професію правильно!
irena05

IT-Спеціаліст - 1 views

IT-спеціалісти необхідні практично в кожній компанії - адже це люди, які відповідають за роботу комп'ютерної техніки і локальної мережі, а також створюють і підтримують web-сайти фірми. Насправді ж...

професії Професія Вибір

started by irena05 on 16 Sep 16 no follow-up yet
irena05

Професія вчителя - 1 views

Робота вчителя - передавати знання і навики учням у школі. Вчителі початкових класів є зазвичай класними керівниками, які ведуть всі предмети, за винятком фізкультури і співу. Починаючи з 4-5 класу...

started by irena05 on 16 Sep 16 no follow-up yet
tttigor

1С-ПРОГРАМІСТ | Proforientator.info - 1 views

 •  
  1С-ПРОГРАМІСТ
 •  
  Робота сучасного підприємства багато в чому залежить від безпомилкової роботи бухгалтерії. За останні 10 років для зручності ведення бухгалтерії почали застосовувати спеціалізовані комп'ютерні системи. На підприємствах малого і середнього бізнесу найбільшого поширення набули системи компанії 1С. Підтримувати їх можуть лише фахівці з відповідною кваліфікацією.
 •  
  Робота сучасного підприємства багато в чому залежить від безпомилкової роботи бухгалтерії. За останні 10 років для зручності ведення бухгалтерії почали застосовувати спеціалізовані комп'ютерні системи. На підприємствах малого і середнього бізнесу найбільшого поширення набули системи компанії 1С. Підтримувати їх можуть лише фахівці з відповідною кваліфікацією.
kravchuksvetlana

Лікар швидкої допомоги | Proforientator.info - 0 views

 •  
  У лікаря швидкої допомоги всього декілька хвилин, щоб надати допомогу. Немає часу на ретельне обстеження, консультації з колегами і аналізи. Потрібно знати: Cпецифіка роботи лікарем швидкої допомоги: Робота на швидкій - певна школа, де можна швидко стати професіоналом, який здатний в будь-якій ситуації діяти швидко, упевнено, рішуче.
kravchuksvetlana

Опис професіЇ - Професія: Лікар - 0 views

 •  
  Лікар-найкраща професія в світі. Адже, лікарі- це насамперед кваліфіковані спеціалісти в області медицини.Кожного дня саме лікарі рятують мільйони життів.Професія лікаря є не менш складна і відповідальна, ніж інші професії. Адже лікар повинен відмінно знати не тільки теорію своєї роботи, але і бути чудовим практиком. Лікар - одна з найблагородніших професій.
kravchuksvetlana

Вибір професії Міфи та реальність - 0 views

 •  
  Минуло вже сто років з тієї події яка багато в чому визначила розвиток сучасної проф­орієнтації 1908 року американський вчений Ф Парсонс запропонував на перший погляд логічну модель професійного вибору На його думку достатньо вирахувати людину за допомогою хитрих тестів дізнатися про вимоги кожної професії а потім організувати зустріч людини з професією яка підходить І тоді всім буде добре Якби ж все було так просто
kravchuksvetlana

Моя кар'єра - 0 views

 •  
  Пропонуємо пройти безплатне комплексне тестування, яке допоможе тобі виявити власні нахили і здібності
kravchuksvetlana

Тест-онлайн на профорієнтацію - 0 views

 •  
  Тести на профоориентацию. Тест Холланда на определение типа личности. Методика Климова. Методика Голомштока. Опросник Йовайши. Методика Потемкиной.
 •  
  А знаете ли Вы, что на сайте Prevolio есть страница, где можно подобрать ВУЗ в Украине по рейтингу и узнать их контактные данные с другой полезной информацией для абитуриентов.
mariucairina

Каталог професій - 4 views

 •  
  Вибір професії - серйозний крок. Ми допоможемо дізнатися про специфіку різних професій, плюси та мінуси кожної і зробити усвідомлений вибір.
mariucairina

Профорієнтаційна робота в навчальному закладі - 3 views

 •  
  Закон України "Про освіту" Закон України "Про загальну середню освіту" Закон України "Про дошкільну освіту" Закон України "Про професійно-технічну освіту" Закон України "Про вищу освіту" Закон України "Про позашкільну освіту" Указ Президента України "Про Стратегію державної кадрової політики на 2012-2020 роки" Постанова Кабінету міністрів України від 17 вересня 2008 р.
Olgapod Olga Podolyak

ТОП-20 професій майбутнього - Студвей - 2 views

 •  
  Business Insider - головний портал інсайдерських новин корпорацій, якому нема аналогів за стилем обробки інформації та оперативністю. Відомості на сайті публікуються з цікавими та гострими коментарями. У 2012 році, за даними Google Analytics, портал у місяць відвідували 20 мільйонів людей. Останній ТОП-20 професій майбутнього портал склав у січні 2014, тож інформація достатньо свіжа.
oxanadychko

професія програміст - 5 views

рофесія Програміст Програмістами узагальнено називають категорію людей, що займаються розробкою алгоритмів та програм на основі математичних моделей. Програмістів умовно можна розділити на три кат...

Абетка

started by oxanadychko on 10 Jun 16 no follow-up yet
oxanadychko

Профорієнтаційна робота в школі - Поради психолога - Статті - Віділ освіти Чу... - 1 views

 •  
  "Іноваційні підходи до профорієнтаційної роботи у школі" В умовах коли щоріч з'являються нові професії, коли наукова революція розвивається - ринок праці потребує старих та нових кадрів. Суспільство потребує роз'яснювальної роботи щодо професій, які є необхідними в нашій державі. Якщо ж вибір професії зроблено необгрунтовано, то людина приречена до багаторічних "Сизифових мук".
oxanadychko

Профорієнтація старшокласників: ліцейські інновації // Профорієнтація - 2 views

 •  
  Досвід профорієнтації в херсонському ліцеї 
 •  
  Ти вже сам можеш приймати рішення. Ти відчуваєш відповідальність за своє життя і розумієш що твоє майбутнє залежить лише від тебе? Але не знаєш, як цей вибір втілити у життя? Держава хоче і може тобі допомогти... дізнайся, як саме!
‹ Previous 21 - 40 of 198 Next › Last »
Showing 20 items per page