Skip to main content

Home/ Groups/ Proforientator.info – Обирай свою професію правильно!
1More

Ветеринар | Proforientator.info - 0 views

 •  
  Лікар, що спеціалізується на роботі з тваринами. Професійні обов'язки цього спеціаліста: лікування і профілактиці хвороб тварин, а також проведення різних медичних і косметичних процедур, у тому числі операцій, ветеринарно-санітарний контроль при виробництві та реалізації продуктів тваринництва. Робота може проводитися в спеціально обладнаному приміщенні (клініці, лабораторії), вдома або на відкритому повітрі.

IT-Спеціаліст - 1 views

started by irena05 on 16 Sep 16 no follow-up yet

Професія вчителя - 1 views

started by irena05 on 16 Sep 16 no follow-up yet
3More

1С-ПРОГРАМІСТ | Proforientator.info - 1 views

 •  
  1С-ПРОГРАМІСТ
 •  
  Робота сучасного підприємства багато в чому залежить від безпомилкової роботи бухгалтерії. За останні 10 років для зручності ведення бухгалтерії почали застосовувати спеціалізовані комп'ютерні системи. На підприємствах малого і середнього бізнесу найбільшого поширення набули системи компанії 1С. Підтримувати їх можуть лише фахівці з відповідною кваліфікацією.
 •  
  Робота сучасного підприємства багато в чому залежить від безпомилкової роботи бухгалтерії. За останні 10 років для зручності ведення бухгалтерії почали застосовувати спеціалізовані комп'ютерні системи. На підприємствах малого і середнього бізнесу найбільшого поширення набули системи компанії 1С. Підтримувати їх можуть лише фахівці з відповідною кваліфікацією.
1More

Лікар швидкої допомоги | Proforientator.info - 0 views

 •  
  У лікаря швидкої допомоги всього декілька хвилин, щоб надати допомогу. Немає часу на ретельне обстеження, консультації з колегами і аналізи. Потрібно знати: Cпецифіка роботи лікарем швидкої допомоги: Робота на швидкій - певна школа, де можна швидко стати професіоналом, який здатний в будь-якій ситуації діяти швидко, упевнено, рішуче.
1More

Опис професіЇ - Професія: Лікар - 0 views

 •  
  Лікар-найкраща професія в світі. Адже, лікарі- це насамперед кваліфіковані спеціалісти в області медицини.Кожного дня саме лікарі рятують мільйони життів.Професія лікаря є не менш складна і відповідальна, ніж інші професії. Адже лікар повинен відмінно знати не тільки теорію своєї роботи, але і бути чудовим практиком. Лікар - одна з найблагородніших професій.
1More

Вибір професії Міфи та реальність - 0 views

 •  
  Минуло вже сто років з тієї події яка багато в чому визначила розвиток сучасної проф­орієнтації 1908 року американський вчений Ф Парсонс запропонував на перший погляд логічну модель професійного вибору На його думку достатньо вирахувати людину за допомогою хитрих тестів дізнатися про вимоги кожної професії а потім організувати зустріч людини з професією яка підходить І тоді всім буде добре Якби ж все було так просто
1More

Моя кар'єра - 0 views

 •  
  Пропонуємо пройти безплатне комплексне тестування, яке допоможе тобі виявити власні нахили і здібності
2More

Тест-онлайн на профорієнтацію - 0 views

 •  
  Тести на профоориентацию. Тест Холланда на определение типа личности. Методика Климова. Методика Голомштока. Опросник Йовайши. Методика Потемкиной.
 •  
  А знаете ли Вы, что на сайте Prevolio есть страница, где можно подобрать ВУЗ в Украине по рейтингу и узнать их контактные данные с другой полезной информацией для абитуриентов.
1More

Каталог професій - 4 views

 •  
  Вибір професії - серйозний крок. Ми допоможемо дізнатися про специфіку різних професій, плюси та мінуси кожної і зробити усвідомлений вибір.
1More

Профорієнтаційна робота в навчальному закладі - 3 views

 •  
  Закон України "Про освіту" Закон України "Про загальну середню освіту" Закон України "Про дошкільну освіту" Закон України "Про професійно-технічну освіту" Закон України "Про вищу освіту" Закон України "Про позашкільну освіту" Указ Президента України "Про Стратегію державної кадрової політики на 2012-2020 роки" Постанова Кабінету міністрів України від 17 вересня 2008 р.
1More

ТОП-20 професій майбутнього - Студвей - 2 views

 •  
  Business Insider - головний портал інсайдерських новин корпорацій, якому нема аналогів за стилем обробки інформації та оперативністю. Відомості на сайті публікуються з цікавими та гострими коментарями. У 2012 році, за даними Google Analytics, портал у місяць відвідували 20 мільйонів людей. Останній ТОП-20 професій майбутнього портал склав у січні 2014, тож інформація достатньо свіжа.

професія програміст - 5 views

started by oxanadychko on 10 Jun 16 no follow-up yet
1More

Профорієнтаційна робота в школі - Поради психолога - Статті - Віділ освіти Чу... - 1 views

 •  
  "Іноваційні підходи до профорієнтаційної роботи у школі" В умовах коли щоріч з'являються нові професії, коли наукова революція розвивається - ринок праці потребує старих та нових кадрів. Суспільство потребує роз'яснювальної роботи щодо професій, які є необхідними в нашій державі. Якщо ж вибір професії зроблено необгрунтовано, то людина приречена до багаторічних "Сизифових мук".
‹ Previous 21 - 40 of 198 Next › Last »
Showing 20 items per page