Skip to main content

Home/ iihddhmjbwzeysztlltf/ Parkuj przez Internet
Nery Weckenborg

Parkuj przez Internet - 0 views

parking lotnisko wakacje podróże

started by Nery Weckenborg on 20 Oct 12
 • Nery Weckenborg
   
  III.
  Podróż samolotem jest szybka i komfortowa. parking lotnisko Decydując się na port lotniczy na warszawskim Okęciu oprócz czekającej podróży i zabukowania biletu samolotowego, warto także pomyśleć po miejscu, w którym można by było bezpiecznie pozostawić samochód. Lotnisko na Okęciu ma dwa parkingi, na których można pozostawić auto, ale są one bardzo drogie. Dlatego też w okolicach lotniska, między innymi na ulicy Szyszkowej i alei Krakowskiej powstało bardzo dużo parkingów, które oferują tanie i bezpieczne miejsce dla samochodów pasażerów Okęcia. Oferują około 200 - 300 miejsc parkingowych na pewnym, zagrodzonym i oświetlanym nocą placu. Są na bieżąco pilnowane i chronione przez ochroniarzy z zawodowych firm ochroniarskich. Zabukowanie miejsca nie jest czasochłonne, to wyłącznie kwestia wejścia na stronę internetową, wypełnienia formularza rezerwacji on - line i to wszystko. Nie ma potrzeby martwic się o przewóz z bagażami z parkingu na lotnisko. W ofercie zawarty jest transfer na lotnisko oraz z lotniska po powrocie. Przewóz odbywa się busem i trwa maksymalnie do 10 minut.


  Parking gwarantuje, oprócz pełnej ochrony całodobowej, ubezpieczanie samochodu, które jest wliczone w cenę. Gwarantuje również pomoc w awaryjnych sytuacjach, jeśli ma się trochę czasu można schronić się w poczekalni z dostępem do internetu. Co więcej, większe przedsiębiorstwa, które często korzystają z lotniska. Z uwagi na wiele służbowych wyjazdów, mogą liczyć na stałą współpracę z parkingiem oraz ciekawe zniżki, otrzymują tez faktury VAT. Klienci indywidualni mogą otrzymać różnego typu rabaty, na przykład zniżki przy rezerwacji internetowej. Sympatyczna i profesjonalna obsługa gwarantuje spokojne samopoczucie przed podrożą i bardzo zwięzłe sfinalizowanie formalności. Obserwowane są dodatkowo drogi dojazdowe do parkingu, przez ci bezpieczeństwo jest jeszcze większe. Należy pamiętać o tym, by przybyć wcześniej na parking. W drodze na lotnisko często można natrafić na korki, lepiej więc nie ryzykować spóźnienia na samolot i oszczędzić sobie gorączkowej podróży pod halę odlotów.


  Cena pobytu auta na parkingu zależy od czasu, w trakcie którego samochód będzie stał na placu. Jeden lub dwa dni to cena 40 do 60 zł. Każdy kolejny dzień lub dwa dni to wzrost ceny o 5, 10 zł. Dwutygodniowy pobyt samochodu na parkingu to wydatek rzędu 130- 170 zł. Tak jak już mówiłam, parkingi przygotowują przeróżne rabaty i zniżki. Parkingi tuż przy lotnisku są droższe, jednak mamy pewność krótszego czasy dojazdu. Podsumowując - pozostawienie samochodu w pobliżu lotniska Okęcie nie jest problemem. Miejsc parkingowych nie brakuje, propozycje są interesujące i szerokie. Warto o tym pamiętać, bo znalezienie wolnego miejsca parking warszawa okęcie blisko lotniska bez wcześniejszej rezerwacji i w dodatku na dłuższy czas graniczy z cudem. Chyba, że na samym Okęciu, tam jednakże ceny są kolosalne. Po co przepłacać, skoro można na spokojnie zarezerwować sobie pewne miejsce dla swojego samochodu.

To Top

Start a New Topic » « Back to the iihddhmjbwzeysztlltf group